Güncel Haberler

Görüntüler kan dondurdu! Vahşice işkence edilip öldürüldü: Cesedi sokak ortasında böyle yakıldı!

Kaza, Perşembe akşamı başkent İslamabad'a 280 kilometre uzaklıkta bulunan popüler bir turizm merkezi olan Swat bölgesindeki Madyan kasabasında meydana geldi. Swat polis yetkilileri, kimliği açıklanmayan adamın “Kuran'a hakaret ettiği” iddiasıyla suçlanan bir turist olduğunu söyledi. Adamın tam olarak ne yaptığı henüz bilinmiyor.

BİR POLİS MEMURU DEDİ

İsminin açıklanmaması kaydıyla Al Jazeera'ye konuşan bir polis yetkilisi, “Polis ekibimiz adamı tutuklayıp karakola götürmek için Madyan ana pazarına ulaştı ancak kalabalık onun teslim edilmesini talep etti” dedi.

33

İSTASYONDAN ÇIKARILDI VE İŞKENCEDEN ÖLDÜRÜLDÜ

Yetkililer, şahsın polis tarafından tutulduğu Midyan karakolu önünde toplanan yüzlerce kişiden oluşan büyük bir grup tarafından karakoldan çıkarıldığını söyledi.

Polis kaynağı ayrıca adamın öldürülmeden önce acımasızca işkence gördüğünü de sözlerine ekledi.

32

GÖRÜNTÜLER DONUYOR

Sosyal medyada dolaşan videolarda, yanan bir cesedin etrafını saran ve dini sloganlar atan büyük bir kalabalık görülüyor.

Sıkmak
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Uçum: Cumhur İttifakını yok etmeye çalışmayın, bu asla işe yaramazUçum: Cumhur İttifakını yok etmeye çalışmayın, bu asla işe yaramaz
Bayram tatilinin bütçesi ağırlaşmaya başlıyor!  Bayram tatilinin bütçesi ağırlaşmaya başlıyor!
AK Parti'yi hareketli günler bekliyor!  Önümüzdeki günlerde birbiri ardına istifalar yaşanacak.AK Parti'yi hareketli günler bekliyor! Önümüzdeki günlerde birbiri ardına istifalar yaşanacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu
marsbahis giriş