Güncel Haberler

Uğur Aslan depremde ailesinden 11 kişi kaybetmişti! Konuşurken boğazı düğümlendi… Sunucunun gözleri doldu

Oyuncu ve müzisyen Uğur Aslan, NTV'de yayınlanan Empati programına Ahmet Mümtaz Taylan'a konuk oldu.

Kahramanmaraş depreminde kaybettiği yakınlarını anlatan oyuncu, Hatay'daki duruma da değindi. Depremde ailesinden 11 kişiyi kaybeden Uğur Aslan, yaşadığı acıyı anlattı.

Ahmet Mümtaz Taylan Aslan'a sordu: “Uğur, bu kayıplarla nasıl başa çıktın?” sorusuna ünlü oyuncu şu cevabı verdi: “Kendinizi böcek gibi yetersiz ve zayıf hissettiğiniz bir an. Depremin ikinci gününün gecesi, berbat bir durum; sesler duyuyorsunuz, kimse yok”, sadece duyuyorlar Enkaz altındaki insanların çığlıkları. Bize yardım edilmeye çalışılıyor ama beton kalkmıyor, ekipman yok, bize yardım edecek kimse yok. Kaldırımda yürüyorsunuz, bir teyze ailesinden 3 kişiyi çıkarıp cesetleri dizmiş… Bir süre sonra bazı kişilerin bu seslerden açıkça kaçtığını gördüm, duymak istemediler “Endişelenecek bir şeyleri var” Yardımlar yeterli değil” dedi.

empati

BANYO GÖREVLİSİ OLARAK ÇALIŞTIM

Aslan konuşurken boğazı düğümlenirken Taylan'ın gözleri yaşlarla doldu. O anlar izleyenleri duygulandırdı.

empati

Daha önceki işlerinden bahseden Aslan, “Sanata, müziğe ve sahneye olan merakımla mücadelem kolay olmadı. Üniversite sınavına destek olmak için arabacılık, tuvalet bekçiliği yaptım ve kasalar dolusu sebze taşıdım” dedi.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Bu soruyu duyunca sinirlendi!  Hızla ayrıldıBu soruyu duyunca sinirlendi! Hızla ayrıldı
İlk kez sevgilisinin yüzünü gösterdi!  Çektiği video beni tedirgin etti.İlk kez sevgilisinin yüzünü gösterdi! Çektiği video beni tedirgin etti.
Onlar evlendi!  Düğün tarihi belli olduOnlar evlendi! Düğün tarihi belli oldu

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu
marsbahis giriş